"; ?>

 

Kam skirtas ED?

„Energy Diet“ produktus naudoja įvairūs žmonės – moterys ir vyrai, studentai, politikai, namų šeimininkės ir verslininkai, jaunimas, vidutinio amžiaus ir pagyvenę žmonės – visi kas nori, kad jų maistas būtų skanus ir sotus.

Dar prieš 15-20 metų, dietologijos niekas nelaikė strategine medicinos sritimi. Bet 21 amžiaus pradžioje situacija pradėjo keistis – pirma Japonijos, po to Europos ir Amerikos specialistai vis aktyviau teigia, kad teisinga mityba yra pagrindinė užduotis sprendžiant žmogaus sveiko gyvenimo metų pratęsimų. Tai pasitarnavo tam, kad mokslas apie mitybą taptų savarankiška mokslo sritimi – nutriciologija.

Žmogaus organizmas, tai savotiška biologinė mašina, kurios gerą sistemų funkcionavimą užtikrina daugiau nei 100 reikalingų ingredientų. Be to – jie turi į organizmą patekti tam tikrais kiekiais. 

 

Tam, kad laiku pavalgyti

Gyvenantiems įtemptu ritmu ir neturintiems kada pavalgyti. Esant aktyviam gyvenimo ritmui, dažnai nebūna kada ar nebūna kur pavalgyti. „Energy Diet“ kokteiliai ar sriubos paruošiamos per porą minučių.    

 

Mėgstantiems skaniai pavalgyti

Saldūs ED kokteiliai - tikras skanėstas gurmanams, o trintos sriubos ir omletas - idealūs produktai tiems, kas saldumynų nemėgsta.