"; ?>

 

ED gamyba

„Energy Diet HD“ labai gerai dera prie šiuolaikinio gyvenimo ritmo. ED paruošimas užima tik porą minučių – tereikia sausą mišinį praskiesti pienu, tik omletui, duonai ir piurė reikės kiek daugiau laiko. Kokteilius galima gerti šaltus ir šiltus,  sriubos skanesnės šiltos. „Energy Diet HD“ tai ir greitas, ir skanus maistas.

 

„Energy Diet HD“ produktai gaminami „Laboratoires SVM“ gamykloje, kontroliuojant „BeautySane“ grupės. Į Lietuvą produktai pristatomi paruošti realizavimui – supakuoti ir su etiketėm lietuvių kalba.

 

BeautySane®

tai geros savijautos produktų prekinis ženklas, kuriuos Europoje, Kanadoje, Rusijoje ir NVS šalyse platina kompanija NL International. „BeautySane" grupė užsiima produktų distribucija Europoje ir Kanadoje.

 

Siekdama patenkinti subalansuotai mitybai keliamus reikalavimus, BeautySané® kartus su FFBE (Prancūzijos geros savijautos ir aplinkosaugos fondas) moksliniu komitetu, sukūrė naują trijų dalių koncepciją, kuri šiandien pateisina lūkesčius:

naujos kartos produktai;

paprastos ir universalios programos;

asmeniniai patarimai ir priežiūra.

„BeautySane" grupės prezidentas Sylvain Bonnet

 

„Laboratoires SVM“

Prancūzijoje, Elzaso provincijoje centre įsikūrusi gamybinė struktūra – dvidešimties metų, dietinių ir sportui skirtų produktų kūrimo ir gamybos patirtį turintis šeimos verslas. 

„Laboratoires SVM“ išlaikiusi kokybės vadybos standartų ISO 9001 2000 metų versija sertifikavimo procedūrą;

„Laboratoires SVM“ yra profesinės sąjungos „Synadiet“ narė.

 

„Energy Diet“ produktų kokybę garantuoja kelių lygių kontrolės sistema, prasidedanti dar iki gamybos pradžios. Pirmame lygyje atliekama žaliavų patikra:

turi būti saugios – be kenksmingų ingredientų;

turi būti pilnavertės – turi turėti reikiamą kiekį maistinių medžiagų;

turi būti kokybiškos – atitikti etaloninių pavyzdžių skonio kokybės reikalavimus.

 

Baigiamajame gamybos etape atliekama kiekvienos partijos mikrobiologinė, pesticidų ir radionuklidų kontrolė. Iš kiekvienos pagamintos partijos, atrenkami kontroliniai pavyzdžiai ir saugomi iki jų galiojimo laiko pabaigos. Be to, kaip ir kiekvieną maisto pramonės gamybą, kontroliuoja nepriklausomos valstybinės Prancūzijos kontrolės organizacijos.

 

 

FFBE - Prancūzijos geros savijautos ir aplinkosaugos fondas – nepriklausoma organizacija, vienijanti sveikos mitybos srities profesionalus.

Mokslinis vaidmuo – užtikrinti į prekybą tiekiamų produktų tinkamumą ir kokybę.

Strateginis vaidmuo – užtikrinti greitą reakciją į galimus visuomenės poreikius ateityje.

Pedagoginis vaidmuo – sveikos mitybos srities konsultantų mokymų kokybės užtikrinimas.

 

„Synadiet“ – nepriklausoma profesinė sąjunga, jau 50 metų vienijanti maisto papildų ir dietinių produktų rinkos dalyvius – gamintojus, žaliavų tiekėjus, distributorius, konsultantus. „Synadiet“ nariais yra daugiau nei 160 organizacijų. „Synadiet“ – pirmaujanti dietologijos ir maisto papildų sektoriaus Prancūzijoje asociacija. „Synadiet“ bendradarbiauja su valstybinėmis struktūromis – Prancūzijos maisto saugos agentūra, palaiko ryšius su profesionaliomis dietologų organizacijomis ne tik Prancūzijoje, bet ir tarptautiniu mastu.

 

Jean-Marie Blanche - „Energy Diet“ autorius, verslininkas ir technologas, įmonės savininkas.

 

  

 " „Energy Diet" sukūrimas - tai ilga istorija. Pradžioje mityba buvo sugalvota ir skirta sportininkams. Palaipsniui ją pradėjo naudoti ir nieko bendro su sportu neturintys žmonės, - .... Pradžioje jis neturėjo tokių savybių kaip dabar... Šiandieninė „Energy Diet" kokybė, tai technologinės ir žinių evoliucijos, pasikeitimų žaliavų rinkoje rezultatas, prieš 20-30 metų nieko panašaus nebuvo. Todėl, 2013 metais mes galime gaminti nepaprastai technologiškai pažengusius ir dabartinio žmogaus gyvenimo poreikius atitinkančius produktus. Ir aš tikrai žinau, kad mes esame pačioje naujos mitybos eros pradžioje...

Aš turiu paslaptį ir ją jums atskleisiu :) - jau daug metų aš kiekvieną rytą valgau „Energy Diet" ir kokių nors javų dribsnius. Jei esu komandiruotėje ilgiau nei savaitę, pasiimu su savimi skardinę „Energy Diet". Kiekvieną ryta aš valgau „Kapučiną", bet mėgstu ir kitus skonius. Miegu mažai, bet pailsėjęs 3 valanadas, pabundu 4 ryto, keliuosi ir pirmiausia ką darau - džiaugiuosi kad galėsiu išgerti „Kapučiną" :). Tai tiesa...

... „Energy Diet" - tai meilės ir aukštųjų technologijų produktas."

 

Iš interviu su Jean-Marie Blanche žurnale NL FORMAT 2013