"; ?>

 

ED istorija

2003 metais užregistruotas prekinis „Energy Diet“ ženklas ir vartotojams pasiūlyti pirmieji subalansuotos mitybos produktai. Vėliau produktai buvo tobulinami - plėtėsi skonių gama, buvo optimizuojama jų sudėtis. Šiandiena siūlomas ketvirtos kartos „Energy Diet“ .

 

2003

Prancūzijoje įregistruotas „Energy Diet“ prekinis ženklas. Prancūzijoje ir Rusijoje pradėti pardavinėti pirmieji  „Energy Diet“ produktai.

 

2004

Pakeitimai produkto sudėtyje: iš ED pašalinamas aspartamas. Rinkoje - antroji produkto karta.

 

2006

Trečioji ED karta - pakeistas paruošimo būdas (dabar ED skiedžiamas pienu) ir pakuotės tūris, padidėjo skonių asortimentas.

Gauti pirmieji antidopingo komisijos tyrimų rezultatai, tai leido produktą vartoti profesionaliems sportininkams.

 

2007

Rusijos Profilaktinės ir gydomosios mitybos institute ir Krasnojarsko m. Moksliniame-metodiniame sporto medicinos centre tarp sportininkų atlikti „Energy Diet“  produktų vartojimo efektyvumo tyrimai. Remiantis tyrimų rezultatais, Sankt Peterburge išleistas metodinis leidinys "Šiuolaikiniai mitybos aspektai sportinėje medicinoje".

Sukuriama ketvirtoji ED karta. Optimizuotos formulės, sustiprintas išskirtinumas. Į „Energy Diet HD“ (High digestibility - didelis įsisavinimas) sudėtį įvestas fermentų kompleksas, sąlygojantis gerą įsisavinimą. Prasideda pirmieji ED pardavimai Europos rinkoje.

Rusijoje ED gamos produktai 2007 m. spalio 11-12 d. Krasnojarske pristatyti tarptautinėje konferencijoje "Šeimos mityba ir sveikata".

 

2009

„Energy Diet HD“ Rusijoje atliekama būtinoji valstybinio registravimo procedūra ir gaunamas valstybinio registravimo liudijimas. Taip pat atliekami savanoriški kokybės ir saugumo tyrimai.

Europoje pasirodo nauji ED skoniai – žirnelių sriuba, „Krem briulė“ desertas ir duona.

 

2010

„Energy Diet HD“ parduodami ne tik Prancūzijoje ir Rusijoje, bet ir Jungtinėje karalystėje, Belgijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Italijoje, Liuksemburge, Kanadoje, Ukrainoje ir Kazachstane.

 

2011

Filmo „Energy Diet - maistas gyvenimui“ premjera. Per pirmą savaitę YouTube susilaukė daugiau nei 10 000 peržiūrų.

Filmas rusų kalba: http://www.youtube.com/watch?v=bYyNISewch4&feature=player_embedded

Filmas anglų kalba: http://www.youtube.com/watch?v=C0qTOtf7aRM&feature=player_embedded

 

Krasnojarsko valstybinio medicinos universiteto profilaktinės ir gydomosios mitybos instituto mokslininkai atliko klinikinius bandymus ir priėjo išvados, kad ED produktai gali būti naudojami riebalų mažinimui ir svorio korekcijai, bei aterosklerozės vystymosi profilaktikai.

 

Penki ED skoniai (kava, šokoladas, krem briulė, žirnelių sriuba ir tradicinė piurė) pelnė apdovanojimus prestižiniame konkurse Prancūzijoje „Saveur de l'Annee-2012" („Metų skonis 2012"). Šio konkurso metu maisto produktai testuojami 300 nepriklausomų vartotojų. Specialioje laboratorijoje nepriklausomi ekspertai degustuoja kompanijų konkurasntų pateiktus produktus ir nustato jų suteikiamą valgymo malonumo lygį. Produktai iš anksto neatrenkami, todėl ekspertų nuomonė visiškai objektyvi. Tokia sistema leidžia išaiškinti tikrai skanius produktus, todėl "Metų skonio" pripažinimas - tai garantuota kokybė.

 

2012

„Energy Diet HD“ parduodami jau ir Latvijoje, Estijoje, Norvegijoje ir Azerbaidžiane.

 

Paryžiaus medicinos fakultete vykusioje „Dietecom" parodoje, „Energy Diet" duona buvo pristatyta dietologams, nutriciologams ir medicinos studentams. Produktas buvo pripažintas geriausia 2012 m. mitybos inovacija „maisto produktų lieknėjimui" kategorijoje ir apdovanotas „La Nutridor 2012" prizu.

 

2013

Naujas „Energy Diet HD“ produktas - Bananų skonio. Pradžioje jis pristatytas tik Rusijos ir NVS šalių rinkose. Laukiame jo ir Europoje.