"; ?>

 

Apie mus

Mes - tai savarankiškų ir iniciatyvių žmonių, kartu su kompanija „NL international” kuriančių savo verslus, komanda.

 

Kompanijos „NL international” misija  - suvienyti iniciatyvius žmones ir padėti jiems kartu su kompanija sukurti savo verslą. Mes kuriame ir platiname žmonių gyvenimo kokybę gerinančius produktus. Mes tai darome tam, kad laimingų ir finansiškai nepriklausomų žmonių kasdiena būtų vis daugiau ir, kad jie savo pavyzdžiu, gyvenimo būdu ir veikla keistų pasaulį - darytų jį geresnį.

 

Mūsų verslo idėja - kviečiant žmones į komandą, sukurti sveikų ir kokybiškų produktų plėtros rinkoje sistemą, leidžiančią žmonėms būti sveikesniems fiziškai, psichologiškai ir socialiai.

 

Mūsų verslo sėkmės garantai:

- kompanija „NL international”, 2000 m. įkurta ir sparčiai auganti kompanija, verslą vystanti dar tik 22 pasaulio šalyje (Europa, Kanada, Rusija (250 miestų), Ukraina ir Kazachstanas, ruošiamos JAV ir Indijos rinkos).

marketinginis palaikymas, produktų pirkimas internetinėje parduotuvėje ir tiesioginis pristatymas (tai leidžia klientams prekių įsigyti pigiau ir gauti jas reikiamu adresu);

- produktai su kuriais kiekvienas komandos žmogus yra pasiekęs savo asmeninių rezultatų, tai Prancūzijoje gaminami maisto produktai gerai savijautai „Energy Diet HD”, tai ekskliuzyvinis, analogų pasaulyje neturintis maistas, kurio žmonėms reikia kasdiena, tai labai svarbu sėkmingam verslui sukurti, nes tai didelė paklausa ir plati rinka;

- verslo mokymų sistema ir lyderių komanda, tai galimybė semtis patirties iš didelę patirtį versle turinčių žmonių, visada sulaukti iš jų paramos ir patarimų.

- mažos pradinės investicijos ir jokios rizikos, tai labai svarbu pradedant savo verslą.

- plati geografija ir įstatyminis pagrindas, galimybė jau šiandiena plėtoti savo verslą Europoje, Kanadoje, Rusijoje, Kazachstane, Ukrainoje. „NL international” yra Europos (SELDIA) ir Lietuvos (LTPA) tiesioginių pardavimų asociacijų narė.

- verslo planas, tai naujos kartos atlyginimo už vartotojų sistemos plėtrą planas, leidžiantis žmonėms uždirbti nuo pat pradžių. Pirmas etapas - pirkti produktus pigiau, gauti asmeninį rezultatą, plėsti klientų ratą ir uždirbti parduodant produktus.. Antras etapas, kuriant ir plečiant savo tinklą ir jo daromą apyvartą, smarkiai padidina pajamas. Trečiasis etapas - stabilios ir ilgalaikės pajamos nuo viso jūsų tinklo daromos apyvartos.

 

 

Ateikite į mūsų komandą ir kartu kurkime gražesnį pasaulį...